Jmenuji se Jan Hulač, narodil jsem se roku 1992 v Klatovech, Žiji v Kasejovicích, odkud i pocházím a kde má táta již zavedenou restaurátorskou dílnu.

                      Po absolvování studiích zakončené maturitou na střední škole se zaměřením umělecko-řemeslné zpracování dřeva v Oselcích jsem se rozhodl dále studovat Vyšší odbornou školu restaurátorskou v brně, obor restaurování a konzervování nábytku. 

                      Na této škole jsem prošel různými odbornými stážemi jako například v dílně u Pana Josefa Filipa ve Velkém meziříčí nebo na zámku také ve Velkém meziříčí. Po uplynutí těchto školních let jsem odešel na "zkušenou" do zahraničí, konkrétně do jižního Bavorska, do soukromé restaurátorské dílny Pana Michaela Mayera. Po roce a půl stráveném v zahraničí jsem se rozhodl pokračovat v rodinné dílně zpátky v Kasejovicích.


Vzdělání

2008-2012  SOU a SŠ Oselce

                      Obor umělecko řemeslné zpracování   dřeva                                                                                          Zakončení - maturitní zkouška

2012 - 2015  Vyšší odborná škola restaurátorská  Brno, Francouzská 101, Husovice

                       Obor Restaurování nábytu a nepolychromované dřevořezby                                                                Titul: Diplomovaný specialista (DiS)

2015 -2017      Praktikum v restaurátorské dílně ve Spolkové zemi Bavorsko

2017 -              Soukromá praxe